Hafıza Kartı Veri Kurtarma

USB bellek ve hafıza kartlarında  yazılımsal ve donanımsal problemi varsa, Ücretsiz analiz ile bir işgünü  içerisinde bunu tespit ediyor, herhangi bir veriyi kurtaramazsak da sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruzUSB-Chip-ariza

Donanım hatası mevcut olan bir USB veya diğer hafıza ürünleri için, zaman harcayarak saatlerce çalışmak gerekmektedir. Bu hizmeti sadece çokönemli bilgiler söz konusuysa tavsiye ediyoruz. Bu işlemde ürünün kasası çıkarıldıktan sonra, hafıza çipleri elektronik kart üzerinden ayrılır ve üzerindeki ham veri aynı revizyonda başka chipe alınır. Hafıza çiplerindeki veri alındıktan sonra, üzerindeki bilgiler yeni bir USB hafızaya aktarılır. Ancak hatırlatmakta fayda görüyoruz; bu işlem cihaz üzerindeki garanti koşullarını sona erdirecektir.

Bazı durumlarda elektrkingston_2onik devreyi onarım süresi çok daha kısa sürebildiği için, size ilk etapta tahmini olarak verilen hizmet sürelerinden daha da kısa zamanda verilerinizi kurtarabilmekteyiz. Mavi Data Kurtarma şirketi olarak bu konuda uzman ekibimizle ve teknolojik alt yapımızla hizmetinizdeyiz.