Veri Güvenliği

Veri Güvenliği Hizmeti:

Kullanmış olduğunuz bilişim sistemlerinde sırasıyla, varlıkların belirlenmesi, tehditlerin belirlenmesi, açıkların belirlenmesi, olasılık değerlendirmesi, etki analizi, risk derecelendirmesi, uygun kontrollerin belirlenmesi aşamalarını ve son olarak da sonuçların dokümantasyonu uygulamasını yaparak, veri güvenliği hizmetini vermekteyiz.

veri-guven

Yedekleme ve Saklama Hizmetl

Kişisel olarak kullanılan bilgisayarların, ticari program kullanan, özel tasarım yapan, ya da e ticaret platformu vb. anlık veri akışı sağlayan kurumların, firmaların karşılaştıklarıı en büyük sorun bilgisayardaki, sunucularda bulunan verilerin yedeklenme problemi olmuştur. Veriler çok önemlidir ve düzenli bir şekilde güvenli bir ortama yedeklenmesi gerekmektedir.
Kullanıcılar program verilerini nasıl yedekleyeceklerini detaylı bilmezler veya bildikleri halde hep yedek almayı unuturlar. Çünkü zahmetlidir, detaylıdır, dikkat gerektirir. Ya da aldıkları yedeklerin gerekli sağlamalarını yapmazlar. Mavi Data Kurtarma olarak veri yedekleme ve saklama konusunda uzman ekibimiz ile sizlere sağlıklı ve kalıcı çözümler sunmaktayız.